מאמרים

צרכנות נבונה במוצרים לתינוקות - חלק 2

החברות הגדולות או דרך דומיין של חברות חברות בת מגלה שקיים פער עצום במחירים בין המוצרים של אותה חברה ולעיתים הפער לא מוצדק אך שוב הרשתות בונות על המצפון של האמא שרוצה להנעיק לילדה את הטוב ביותר.

הרי לנו כמה עצות שימושיות על מנת שנוכל לחסוך כסף רב ועדיים להעניק לילדנו את המיטב.
העצה הראשונה שהיא גם העצה הכי יעוצה שנוכל לתת לכם היא בדיקה יסודית של אתרי אינטרנט בעלות אחסון אתרים רב המוכרים מוצרים לתינוקות מחו"ל. בדיקה ראשונית תעלה שאותם מוצרים בפלא לא מוסבר זולים יותר ב 50% מאשר מחירם בארץ ואין לכך הסבר ברור. אין ספק שיש לנו לומר שכל מה שאנו ממליצים הם על חברות הנושאות עימם שם עולמי ויש על מוצריהם פיקוח מבוקר. אין כמובן בעיה לקנות מחברות ידועות שם בעולם ואולי אף מומלץ לקנות מותגים לא מצד המותג שבדבר אלא מצד הביטחון בעובדה שאנו יודעים שזה הטוב ביותר שאנו נוכל לקבל. לעיתים המחירים יוצאים יותר זול גם כשאין מכירות חיסול או עונת סיילים, לעיתים הדבר משתלם גם עם עלויות המשלוח והמכס, ושווה לשקול ברצינות גמורה להתחיל לערוך קניות דרך אתרי אינטרנט יודעים בעולם ובעיקר בארצות הברית.

העצה השניה שאותה נוכל לתת היא לבדוק אם יש אפשרות להשאיל או לקבל צעצועים מהורים של חברים טובים או קרובי משפחה שכבר לא צריכים אותם. מצד אחד אין אנו רוצים לתת לילדנו דברים משומשים אך לעיתים יש צעצועים ששוה בכל זאת לתת גם כשהם יד שנייה.

חזרה לחלק ראשון